FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 2:4 (1:2)

V divokém utkání s rezervou Letohradu jsme po většinu zápasu tahali za kratší provaz. Hosté se dostali do vedení opět v brzkých minutách, když ve 12. min. dopravil míč do naší brány Michal Filip. Díky Robinu Kaplanovi jsme dokázali reagovat vyrovnávající brankou na 1:1, ale to bylo vše. Ve 25. min. opět chybuje naše obrana a hostující Filip vstřelil druhou branku - 1:2. S tímto nepříznivým výsledkem jdeme do kabin.

Druhý poločas i přes některé změny není herně o mnoho lepší. V 54. min. dokonal hattrick letohradský Filip a zvyšuje na 1:3. Za dalších osm minut je prakticky po zápase. Opět Filip přidává další branu a upravuje skóre na 1:4. Kosmetické sníže pak zajistil v 67. min. Petr Kromichal, který snížil na 2:4. Více však naši hráči nedokázali v tomto utkání vymyslet a tak všechny tři body cestují do Letohradu.

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 2:4 (1:2) Branky: 16. Kaplan, 67. Kromíchal P. - 12., 25., 54. a 62. Filip M. Rozhodčí: Linhart Lukáš (Chrudim) - Bleša Oldřich (Chrudim), Kudyn Milan (Chrudim). ŽK: 2:0. Diváků: 100. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Vágner František (62. Koreň Jan), Uhlíř Karel, Ježek Josef, Skoták David (67. Dvorský Dan), Vyšohlíd Tomáš, Roček Patrik (46. Pasker Jakub), Hnátnický Martin (46. Kromíchal Petr), Šmolík Jiří, Kolbe Zdeněk, Kaplan Robin.