FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odehrálo atipicky své utkání tentokrát v Králíkách, kde přivítalo tým z Lichkova. Je nutno podotkout, že ač se Lichkov nyní nachází na posledním místě tabulky OP III.třídy, tak v tomto utkání byl více než-li vyrovnaným soupeřem. Ale postupně. Hosté se dostali do vedení již ve 12. min., kdy se prosadil Kreusel a překvapení bylo na světě. Domácí dlouhé minuty nemohli najít recept na překonání hostující obrany. Do kabin se odcházelo za nepříznivého stavu 0:1.

Druhý poločas byl mnohem zajímavější. Nejprve však musíme zmínit 59. min., kdy došlo k surovému zákroku proti domácímu gólmanovi, jenž musel opustit hrací plochu a k ošetření byl převezen do nemocnice. Martinu Dostálovi přejeme rychlé uzdravení. Další zajímavou situací bylo zachycení míče rukou hostujícím hráčem při vyložené brankové příležitosti, a ani v tomto okamžiku nevylétla z kapsičky sudího Svobody červená karta. Pak ale přišlo konečně na branky. V 72. min. prolomil domácí smůlu Pavel Musil a vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později doslova vystřelil tři body pro domácí Filip Matoulek - 2:1.

 

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1) Branky: 72. Musil, 74. Matoulek F. - 12. Kreusel. Rozhodčí: Svoboda Jan (Choceň) - Macek Otmar (Králíky), Kos Ladislav (laik). ŽK: 1:2. Diváků: 250. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin (59. Bednář Miroslav) - Žabka Rudolf, Uhlíř Karel, Jireš Karel (87. Remiáš Roman), Ježek Martin (46. Kuběnka Matyáš), Zezulka Zdenek (46. Matoulek Filip), Dušek Filip, Pirkl Jiří (79. Chaloupecký Patrik), Vágner František, Musil Pavel, Pasker Jakub.