FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 6:1 (4:1)

B tým odehrál netradičně své domácí utkání v Králíkách, kam přicestoval poslední tým tabulky Sokol Těchonín. Od samotného úvodu utkání bylo patrné, kdo bude v tomto duelu udávat tempo a tvář hry. Již v deváté minutě otevřel skóre Kaplan, který uklidnil domácí hráče a vnesl na jejich kopačky větší jistotu. Postupem času skóre utkání narůstalo do poločasového stavu 4:1. Po změně stran došlo u obou týmů k četným střídáním a branek již tolik nepřibývalo. Přesto se podařilo o zvýšení skóre na konečných 6:1. Mimo dobrého výkonu hráčů zaslouží pochvalu v tomto zápase diváci, kterých se v hledišti sešlo opravdu hodně a vytvořili skvělou fotbalovou kulisu.

B tým má nyní volný los, proto své poslední utkání tohoto ročníku sehraje až za čtrnáct dní. V neděli 19. června 2022 od 16:00 hod. pak v Červené Vodě přivítáme tým Sokola Boříkovice.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 6:1 (4:1) Branky: 9. a 21. Kaplan, 14. Dušek, 43. Musil, 55. Pasker, 75. Bednář - 25. Turner. Rozhodčí: Machka Jonáš (Damníkov) - Šilar Pavel (Lubník). ŽK: 0:1. Diváků: 300. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ježek Martin, Uhlíř Karel, Ščambura Maxmilián (56. Žabka Rudolf), Wawrzyczek Jan (61. Remiáš Roman), Musil Pavel, Dušek Filip (66. Bednář Miroslav), Zezulka Zdenek, Pasker Jakub, Matoulek Filip, Kaplan Robin (56. Ptáček Jan).