FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B 2:1 (0:1)

Na stadiónu v Červené Vodě přivítalo naše B mužstvo rezervu Tatenic, které stejně jako naši hráči v tomto ročníku zatím neprohráli. Vstup do utkání byl z obou stran živý a zajímavé herní situace se střídají na obou stranách. Více ze hry však mají hosté, kteří se dokázali prosadil v 36. min. matadorem Honzou Štrbíkem. I když si vytvoříme zajímavé brankové příležitosti, do poločasu nedokážeme žádnou proměnit a po 45ti minutách prohráváme 0:1.

Druhá půle byla z našeho pohledu mnohem zajímavější. Postupem času získáváme herní převahu, ale na vyrovnávající branku čekáme až do 73. min., kdy se prosadil Petr Hnátnický - 1:1. Další příležitosti se kupí před oběma gólmany, ale střelecky vždy útočníci vyjdou naprázdno. Když se již zdálo, že dojde k dělbě bodů za remízu, rozvlnil síť hostující branky Míra Bednář a ztrhl vítězství na stanu domácích - 2:1. Hosté již nedokázali ve zbytku času cokoli udělat s výsledkem a tři body tak zůstávají na domácí půdě.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B 2:1 (0:1) Branky: 73. Hnátnický P., 88. Bednář - 36. Štrbík. Rozhodčí: Pinkava Lukáš (Sopotnice). ŽK: 4:2. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Kromichal Karel, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (54. Bednář Miroslav), Ščambura Maxmilián, Pirkl Jiří (54. Ježek Martin), Musil Pavel (89. Matoulek Filip), Dušek Filip (66. Hnátnický Petr), Skoták David, Koreň Jan (46. Ptáček Jan), Zezulka Zdenek.