FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B 1:1 (0:0)

B mužstvo přivítalo na stadiónu v Červené Vodě tým Tatenic B, se kterými chtělo plně bodovat po neúspěchu z posledního utkání s Kerharticemi. Daný cíl vyšel pouze napůl. První poločas se nesl v duchu spousty nepřesností na obou stranách, což nemohlo vést v žádném případě ke vstřelení branky. Druhá půle nebyla výkonnostně o mnoho lepší, ale přítomní diváci se branek dočkali. V 55. min. otevřel skóre utkání domácí Roman Remíáš, když dopravil míč za záda gólmana Štrbíka - 1:0. Hosté se o vyrovnání snažili, což se jim podařilo v závěrečných minutách. V 80. min. vyrovnal na 1:1 Jednoróg. Branka hostí tak skutečně podepsala vývoj, kdy několikrát během zápasu platilo nedáš - dostaneš. V následjícím utkání pak zajíždíme v sobotu 9. října 2021 od 14:30 hod. k utkání v nedalekém Těchoníně.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B 1:1 (0:0) Branky: 55. Remiáš - 80. Jednoróg. Rozhodčí: Fiedler Radek (Letohrad). ŽK: 3:0. Diváků: 200. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskra B: Dostál Martin - Žabka Rudolf, Uhlíř Karel, Ščambura Maxmilián, Vágner František (75. Kopecký Jaroslav), Ježek Martin (65. Ptáček Jan), Wawrzyczek Jan, Remiáš Roman (80. Bednář Miroslav), Dušek Filip (80. Matoulek Filip), Vyšohlíd Tomáš, Pasker Jakub.