FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 6:1 (4:0)

Domácí tým od začátku diktoval tempo zápasu, které vyplývalo z kombinační hry. Již v 8. min. se prosadil Zdenda Zezulka, který po přihrávce za obranu krásným lobem přžekonal vyběhnutého brankáře Libchav Fišera. V 16. min. pak domácí zvyšují na 2:0 brankou Martina Ďuriše, který dorazil střelu Ščambury do hostující brány. Ve 30. min. pak přidává naši třetí branku Kuba Pasker, který proměnil standartní situci střelou na bránu z přímého volného kopu. brankovou tečku za prvním poločase udělal kapitán týmu Pavel Musil, který vymetl všechny pavouky v šibenici libchavské brány - 4:0.

V druhém poločase tempo hry lehce uvadlo, ale přesto se přítomní diváci několika gólů dočkali. V 70. min. se uvolnil přes hostující obranu Ščambura a střelou k tyči zvýšil na 5:0. Šest minut před koncem pak dostává přesnou přihrávku do malého vápna od Dzury zakončující Bednář a zvyšuje na 6:0. Poslední branka pak byla v podání hostí, kteří snížili v 85. min. Pulkrábkem na konečných 6:1.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 6:1 (4:0) Branky: 8. Zezulka, 16. Ďuriš M., 30. Pasker, 38. Musil, 70. Ščambura, 84. Bednář - 85. Pulkrábek. Rozhodčí: Všetička Vlastimil (Těchonín) - Němeček Lukáš (Dolní Čermná). ŽK: 3:1. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (55. Ptáček Jan), Ďuriš Martin (46. Dzura Jakub), Zezulka Zdenek (55. Bednář Miroslav), Musil Pavel (61. Halanič Radek), Ježek Martin, Matoulek Filip, Pasker Jakub, Vágner František.