FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 6:1 (2:1)

B mužstvo se představilo v Červené Vodě poprvé v tomto ročníku, když přivítalo B mužstvo Libchav. Do uktání za naše barvy po dlouhodobém zranění zasáhl Martin Hnátnický, kterému takto přejeme, aby zdraví vydrželo a opět mohl startovat v utkáních Jiskry. Vstup do zápasu vyšel skvěle domácím, když již ve 4. min. otevřel skóre utkání Petr Hnátnický - 1:0. Za další čytři minuty navýšil stav zápasu Kuba Dzura - 2:0. Hosté k překvapení všech přítomných dokázali snížit zásluhou Sýkory na 2:1, ale to bylo maximum v tomto střetnutí, ze kterého si nakonec odváží hosté vysokou porážku. V prvním poločase další branky nepadly a do kabin se šlo za těsného vedení 2:1.

Po změně stran se rozjel brankostroj. Na 3:1 zvýšil svojí druhou brankou Petr Hnátnický. Tempo hry pak upadlo a oba celky tak nějak spokojeně koukaly po konci utkání. Přítrž této situaci udělal v 74. Míra Bednář, který zvýšil již na 4:1. O dvě minuty později přidává pátou domácí branku Kuba Pasker. V závěru utkání pak stanovil konečnou podobu výsledku dnešního duelu Ruda Žabka, který vstřelil poslení šestou branu FC Jiskry B.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 6:1 (2:1) Branky: 4. a 57. Hnátnický P., 8. Dzura, 74. Bednář, 76. Pasker, 87. Žabka - 11. Sýkora. Rozhodčí: Habrda Miroslav (Česká Třebová) - Sládeček Dominik (Česká Třebová), Šnajdar Štěpán (Dolní Dobrouč). ŽK: 2:2. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Dvořáček Jan, Dvořáček Vojtěch (53. Hnátnický Martin), Remiáš Roman, Ďuriš Martin (59. Kopecký Jaroslav), Ptáček Jan, Dzura Jakub (55. Pasker Jakub), Hnátnický Petr (64. Bednář Miroslav).