FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 4:1 (1:0)

Na stadión do Červené Vody přicestovalo B mužstvo Sokola Libchavy. V prvním poločase přítomní diváci viděli jedinou branku, jejímž autorem byl v 41. min. Pasker. Po změně stran předvedli naši hráči bleskové útočné akce, ze kterých vyplynulo prakticky rozhodnutí v utkání. Nejprve se ve 47. min. prosadil Kromíchal a na 3:0 zvýšil o minutu později Roček. Hosté dokázali snížit nepříznivý výsledek v 66. min., kdy míč za záda gólmana Dostála dopravil Adamec. Skóre pak v 76. min. stanovil na 4:1 Bednář. FC Jiskra 2008 B je stále bez ztráty bodu v tabulce okresního přeboru III. třídy první.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 4:1 (1:0) Branky: 41. Pasker, 47. Kromíchal, 48. Roček, 76. Bednář - 66. Adamec. Rozhodčí: Nováček Roman (Choceň). ŽK: 4:1. Diváků: 50. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Žabka Rudolf, Uhlíř Karel, Makar Jaroslav, Ježek Martin (62. Kopecký Jaroslav), Ptáček Jan (22. Pirkl Jiří), Wawrzyczek Jan, Dušek Filip (76. Chaloupecký Patrik), Kromíchal Petr (65. Bednář Miroslav), Roček Patrik (64. Matoulek Filip), Pasker Jakub.