FC Jiskra 2008 B - Sokol Helvíkovice 4:2 (3:2)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo na stadiónu v Červené Vodě první domácí utkání v novém ročníku 2021/2022. Soupeřem byl celek z Helvíkovic, který ve svém kádru disponuje zkušenými hráči z vyšších soutěží. První poločas byl brankově bohatý. Skóre zápasu otevřel v 5. min. Roček, na něhož navázal vyrovnávajícím gólem hostující Kovanda. Ve 22. min. pak zvýšil na 2:0 Pasker a o dvě minuty později přidal další branku Dušek. Hosté díky přesnému zásahu Ulvra snížili na poločasových 3:2.

Druhá půle byla mnohem chudší na branky. Hra se více kouskovala a zásluhou vysokých teplot také ubývalo sil na obou stranách. Jediný gól, který upravil skóre na konečných 4:2, zaznamenal v 80. min. Musil. FC Jiskra B si tak připsala tři body do tabulky a prozatím je se ziskem šesti bodů stoprocentní.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Helvíkovice 4:2 (3:2) Branky: 5. Roček, 22. Pasker, 24. Dušek F., 80. Musil - 6. Kovanda, 27. Ulvr. Rozhodčí: Habrda Miroslav (Česká Třebová). ŽK: 3:0. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Žabka Rudolf, Makar Jaroslav, Uhlíř Karel, Vágner František, Skoták David (66. Musil Pavel), Ježek Martin (6. Ptáček Jan - 80. Bednář Miroslav), Kromíchal Petr (80. Matoulek Filip), Roček Patrik, Dušek Filip (60. Kolbe Zdeněk), Pasker Jakub.