FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 3:1 (1:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo odložené utkání 16. kola okresního přeboru III. třídy s týmem z Dolního Třešňovce. Úvodní dvacetiminutovka byla velmi vyrovnaná, kdy se obě mužstva spíše poznávala. Vyložené šance k vidění nebyly, proto slušně zaplněné tribuny tleskaly jakémukoli zakončení, i když bez většího efektu. Od 35. min. pak naši fotbalisté přece jen začali lehce přehrávat hosty a díky zvýšené pohyblivosti si vytvořili i zajímavé šance na vstřelení branky. Jedna se povedla těsně před odchodem do kabin, když ve 44. min. otevřel skóre zápasu Kuba Pasker - 1:0.

Po změně stran bylo již patrné, že fyzicky lépe jsou připraveni do utkání naši hráči. Ovšem ani vyložené šance nedokázali útočníci proměnit. Studenou sprchou byla situace z 59. min., kdy z nařízeného přímého volného kopu vyrovnal Štarman na 1:1. Tato branka naštěstí probudila naše fotbalisty a ti znovu přidali na aktivitě. a vyplatilo se. V 76. min. z přímého volného kopu vstřelil krásnou dělovku do pravého horního rohu Třešňovecké branky Martin Hnátnický a dostal tým Jiskry B znovu do vedení - 2:1. Výsledek byl stále v tomto okamžiku ošidný, proto nechtěli naši hráči nic ponechat náhodě. Jistotu výsledku stanovil v 83. min. svojí druhou brankou Kuba Pasker a rozhodl tak o třech bodech pro domácí za výhru 3:1.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 3:1 (1:0) Branky: 44. a 83. Pasker, 76. Hnátnický M. - 59. Štarman. Rozhodčí: Vaněk Tomáš (Choceň) - Komínek Lukáš (Lanškroun), Saňák Jan (Česká Třebová). ŽK: 0:0. Diváků: 235. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Skoták David, Matoulek Filip (67. Vágner František), Zezulka Zdenek (57. Dzura Jakub), Ptáček Jan (70. Ježek Martin), Bednář Miroslav (59. Matoulek Martin), Remiáš Roman (67. Hnátnický Martin), Pasker Jakub.