FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 2:1 (2:0)

B mužstvo otevřelo nový ročník mistrovské soutěže OP III. Třídy domácím utkáním s Dolním Třešňovcem. Vstup do zápasu domácím vyšel výborně, když se hned v 9. min. prosadil Kuba Dzura. Ve 24. min. na jeho povedené zakončení navázal Martin Ďuriš, který dostal domácí do pohodlného vedení 2:0. Po změně stran ovšem výsledkově došlo k dramatu. Domácí zcela polevili a hru převzal tým hostí, kteří vycítili šanci změnit výsledek ve svůj prospěch. V 54. min. se Hajzlerovi podařilo snížit na 2:1, což vneslo do zbytku zápasu velkou nervozitu. Další branka již k vidění nebyla a domácí, sportovně přiznejme šťastně, dokázali vyhrát 2:1 a připsat si první tři body do tabulky.


FC Jiskra 2008 B – Sokol Dolní Třešňovec 2:1 (2:0) Branky: 9. Dzura, 24. Ďuriš – 54. Hajzler. Rozhodčí: Machka Jonáš (Damníkov) – Pechanec Josef, Lněnička Jiří. ŽK: 1:1. Diváků: 135. Stadión: Červená Voda.


Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin – Ščambura Matěj, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Ježek Martin (71. Hlava Jiří), Dzura Jakub, Zezulka Zdeněk (78. Roček Patrik), Ďuriš Martin (68. Dvořáček Vojtěch), Ptáček Jan, Bednář Miroslav (60. Matoulek Filip), Vágner František.