FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 2:0 (1:0)

B mužstvo přivítalo v Červené Vodě tým Dolního Třešňovce, se kterým chtělo plně bodovat. Od úvodu naši hráči šli za vítězstvím, což bylo patrné na tlaku, který si vytvořili během prvních deseti minut. Hosté však dokázali odolávat až do 23. min., kdy tvrdou střelu Bednáře neudržel hostující gólman Valenta a pohotově dobíhající Musil otevřel skóre utkání 1:0. Domácí si vytvořili několik dalších slibných brankových příležitostí, ale mezi tři tyče míč nezapadl. Do kabin se odcházelo s těsným vedením domácích 1:0.

Druhý poločas se opět odehrával v naší režii. Uklidnění na domácí kopačky pak přinesl Bednář, který v 55. min. dostal centrovaný míč za obranu a nekompromisně zvýšil na 2:0. Další průběh utkání pak poznamenalo četné střídání. Diváci se další branky již nedočkali. Výhra 2:0 však po delší době přinesla potřebné body do tabulky.

Za týden pak odjíždí naše B mužstvo na půdu favorita soutěže, do Chocně, kde se s tamním B mužstvem utkání v neděli 15. května 2022 od 16:30 hod.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 2:0 (1:0) Branky: 23. Musil, 55. Bednář. Rozhodčí: Serbousek Petr (Žamberk). ŽK: 0:0. Diváků: 50. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (65 Matoulek Filip), Bednář Miroslav (60. Ježek Martin), Ptáček Jan (68. Kuběnka Matyáš), Dušek Filip, Zezulka Zdenek (70. Chaloupecký Petrik), Musil Pavel, Vágner František, Roček Patrik (70. Remiáš Roman).