FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 5:0 (1:0)

Domácí tým FC Jiskry B se s ročníkem 2021/2022 rozloučil výhrou nad sousedním týmem z Boříkovic. Utkání se odehrálo za vysokých letních teplot, což do jisté míry ovlivnilo i samotné fyzické nasazení hráčů po celou dobu utkání. Domácí se dostali do vedení v 16. min., když se prosadil Wawrzyczek, jenž prostřelil brankáře Saňáka. Ten svými zákroky držel hostující tým dlouze s jednobrankovým rozdílem ve skóre. Domácí i přes mnoho zajímavých šancí v prvním poločase další gólový zásah nepřidali.

Druhý poločas ale začal mnohem divočeji. Již v první minutě zvýšil na 2:0 Zuzulka, čímž vnesl na kopačky domácích hráčů potřebný klid. Další branky pak přidali Kaplan a dvěma zásahy se zapsal kapitán Pasker. Utkání tak konečným výsledkem 5:0 upevnilo naše hráče na šestém místě tabulky okresní III. třídy se ziskem 37mi bodů.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 5:0 (1:0) Branky: 68. a 89. Pasker, 16. Wawrzyczek, 46. Zezulka, 56. Kaplan. Rozhodčí: Rufer Daniel (Česká Třebová) - Mitlener Jakub (Česká Třebová), Machka Jonáš (Damníkov). ŽK: 4:1. Diváků: 150. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Kolbe Zdeněk, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Ščambura Maxmilián (75. Matoulek Filip), Wawrzyczek Jan, Ptáček Jan (70. Ježek Martin), Dušek Filip (75. Bednář Miroslav), Kaplan Robin (70. Remiáš Roman), Pasker jakub, Zezulka Zdenek (65. Roček Patrik).