FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 3:1 (1:0)

B mužstvo navázalo na výhru z Těchonína a doma jednoznačně přehráli tým z Dolní Čermné. Vedoucí branku domácích vstřelil již ve 14. min. kapitán týmu Kuba Pasker, čímž udal tempo hry a vnesl potřebný klid pro kombinace z naší strany. Hosté se dostávali na dostřel naší brány jen sporadicky a příliš často Martina Opravila v brance neohrožovali. my si vytvořili několik slibných brankových příležitostí, ale v útoku se nedařilo přesně zakončit. V závěru první půle pak opustil po červené kartě hřiště Kuba Dzura a druhý poločas jsme odehráli v deseti hráčích.

I když si hosté mysleli, jak zaskočí svojí aktivitou naše hráče, vše bylo úplně jinak. Ve 47. min. zvýšil na 2:0 Zdenda Kolbe a trápení hostí dále pokračovalo. Převaha jednoho hráče v poli prakticky nebyla patrná. V 67. min. svojí druhou brankou zvýšil Kuba Pasker na 3:0 a o výsledku bylo rozhodnuto. Menší komplikací pak byl nešťastný odraz míče od Rudy Žabky za záda Martina Opravila (3:1), což ale na výhře domácích nic nezměnilo. FC Jiskra B tak v současné neúplné tabulce okresního přeboru III. třídy drží druhou příčku za Verměřovicemi.

FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 3:1 (1:0) Branky: 14. a 67. Pasker, 47. Kolbe - 71. vlastní (Žabka). Rozhodčí: Koukol Martin (Ústí nad Orlicí) - Valášek František (Ústí nad Orlicí), Husička Jakub (Ústí nad Orlicí). ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (45. Dzura). Diváků: 120. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Jireš Karel, Ščambura Maxmilán, Žabka Rudolf, Ščambura Matěj (62. Ptáček Jan), Dvořáček Vojtěch, Dzura Jakub, Ďuriš Martin (58. Zezulka Zdenek), Matoulek Martin (72. Romiáš Roman), Pasker Jakub (86. Roček Patrik), Kolbe Zdeněk (65. Bednář Miroslav).