FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 2:3 (1:0)

Vstup do utkání vyšel našim hráčům na výbornou, když již ve 2. min. dokázal proměnit první výraznou šanci v branku Pasker. V následujících minutách se na hostujícího gólmana Kopeckého valil jeden útok za druhý, bohjužel naše koncovka byla více než-li chabá. Kunvaldští dokázali přeží první dvacetiminutovku a pak se osmělili také k ataku naší brány. Ze své šance vybojovali pokutový kop, který však Kořínek neproměnil. Z dalšího množství výrazných šancí nedokázal ani jeden z týmů nic vytěžit a tak se šlo do kabin za překvapivého stavu pouze 1:0.

V druhém poločase však bylo mnohem hůře. V 58. min. využil zaváhání naší obrany Nastoupil a vyrovnal na 1:1. O čtyři minuty později bylo ještě hůře. Kořínek tvrdou přízemní střelou otočil výsledek a Kunvald dostal do vedení 1:2. I když snaha našich o vstření branky neutuchala, byli to opět hosté, kteří v 82. min. znovu Kořínkem zvýšili na 1:3. Jiskřičku naděje na vyrovnání dal v 84. min. brankou Kromíchal, ale to bylo již vše. FC Jiskra 2008 B doma prohrála 2:3 a určitě tak vytvořila překvapení kola ve III. třídě.

FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 2:3 (1:0) Branky: 2. Pasker, 84. Kromíchal P. - 62. a 82. Kořínek, 58. Nastoupil. Rozhodčí: Pinkava Lukáš (Sopotnice). ŽK: 1:1. Diváků: 100. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Bednář Miroslav - Kromíchal Karel, Uhlíř Karel (17. Vágner František), Žabka Rudolf (62. Ptáček Jan), Ježek Martin (58. Matoulek Filip), Ščambura Maxmilián, Koreň Jan (52. Dušek Filip), Hnátnický Petr (46. Roček Patrik), Pasker Jakub, Zezulka Zdenek, Kromíchal Petr.