AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B 3:1 (1:1)

B tým odcestoval na hřitě menších rozměrů do Kunvaldu, kde chtěl bodovat. To se bohužel nepodařilo, i když vstup do zápasu byl jako z pohádky. Již ve 4. min. zacílil přesně Míra Bednář a otevřel skóre utkání. Domácí však dokázali Janouškem do poločasu vyrovnat na 1:1 a v druhé půli pak přidali další dva přesné zásahy, na které jsme již nědokázali reagovat.

AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B 3:1 (1:1) Branky: 23. Janoušek, 65. Kořínek, 82. Moudrý - 4. Bednář. Rozhodčí: Nováček Roman (Choceň). ŽK: 0:1. Diváků: 40. Stadión: Kunvald.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Jireš Karel, Matoulek Filip (60. Wawrzyczek Jan), Žabka Rudolf, Ježek Martin, Pirkl Jiří, Musil Pavel, Dušek Filip, Bednář Miroslav, Remiáš Roman (70. Ptáček Jan), Zezulka Zdenek.