1. FC Žamberk - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 chtělo v Žamberku bodovat, ale nakonec nepřivezlo ani bod. I přes herní vyrovnanost, ba co více, lepší držení míče, nedokázali naši fotbalisté vstřelit branku. To se však domácím podařilo a rovnou dvakrát. V prvním poločase dokázali domácí vstřelit tzv. šatňáka, když míč po náhodné akci ve 45. min. dokázal dopravit za záda Vyšohlída domácí Pavel Huška - 1:0.

Druhý poločas začal z naší strany opět aktivně, ale vyrovnání nepřišlo. Domácí v 58. min. dokázali udeřit podruhé, když se prosadil Jakub Huška a zvýšil na 2:0. Naše pološance pak likvidoval domácí gólman nebo končily mimo konstrukci brány. V Žamberku tak naši hráči nebodovali a v tabulce I. A třídy klesli na sedmé místo.

1. FC Žamberk - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0) Branky: 45. Huška P., 58. Huška J. Rozhodčí: Jelínek Lukáš (Brno) - Čech Karel (Opatovice nad Labem), Čapek Jan (Řečany nad Labem). Delegát PKFS: Školout František (Přelouč). ŽK: 3:1. Diváků: 150. Stadión: Žamberk.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Dvorský Dan, Zach Pavel, Kolbe Zdeněk, Vágner František (83. Hnátnický Martin), Šmolík Jiří, Ježek Josef, Ďuriš Martin (73. Kromíchal Petr), Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Petr (59. Skoták David), Kaplan Robin.