Mistrovské utkání mladších žáků

Své poslední utkání sezony odehráli také mladší žáci v derbi proti 1. FC Žamberk. Hosté se ujalli rychlého vedení 0:1 po brance ve 4. minutě. Odpověď na ni přišla v 19. minutě, kdy došlo ke srovnání stavu na 1:1. Do poločasu hosté uděřili ještě jednou a to v 25. minutě a do šaten se šlo za stav 1:2. V druhém poločase hosté uděřili ještě dvakrát. Poslední minutě už jen mírnil skóre Jan Brůna na celkově 2:4.

Přeji našim mladším žákům hodně štěstí do další sezony, úspěšné zakončení školního roku a pěkné prázdniny. Rodičům děkuji za podporu v celém průběhu sezony a trenérům za jejich aktivitu a vedení.

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 2:4 (1:2) Branky: 19. Pekárek Josef, 60. Brůna Jan; 4. Kudlačík Jakub, 25. Barvínek Daniel, 39. Nýdl Matouš, 48. Masopust Jaroslav
Rozhodčí: Jílková Barbora. Stadión: Králíky. Diváků: 40.

Sestava FC Jiskra 2008: Kadrnožka Ondřej, Dzura Jakub, Ješina Ondřej, Brůna Jan, Chromek Adam, Kostůr Tomáš, Laczková Aneta, Martincov Zuzana, Martinec Josef, Mucha David, Krejsa Ondřej, Pekárek Josef, Novák Daniel, Látal Jakub, Bartik Jan