Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 0:2 (0:1)

B mužstvo odcestovalo do nedalekého Těchonína, kde chtělo bodovat. Komplikace se sestavou nakonec trenéři vyřešili správně a naši hráči se těšili z třetí výhry v tomto ročníku. Perličkou utkání z naší strany byl první start mládežníka Matěje Kose, který bude na svoji první výhru v mužské kategorii určitě rád vždy vzpomínat. V úvodu utkání byla hra velmi vyrovnaná. Po uplynutí několika minut jsme se dostali do mírné převahy, ze které přišla první branka zápasu, jejímž autorem byl Filip Matoulek - 0:1. Domácí si vytvořili několik zajímavých šancí na zakončení, ale ani jednou nebyli úspěšní. V druhém poločase se znovu značně bojovalo. Hřiště menších rozměrů nic jiného neumožnilo a hráči nemohli vynechat žádný míč. Rozuzlení utkání pak v poslední minutě utkání připravil Honza Wawrzyczek, který pojistil výhru našich hráčů brankou na 0:2.

Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 0:2 (0:1) Branky: 16. Matoulek F., 90. Wawrzyczek. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Žichlínek). ŽK: 1:1. Diváků: 100. Stadión: Těchonín - Celné.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Matěj (79. Oulehla David), Jireš Karel, Žabka Rudolf, Matoulek Filip (87. Kos Ladislav), Wawrzyczek Jan, Dvořáček Vojtěch, Ptáček Jan, Dzura Jakub, Bednář Miroslav (71. Kos Matěj), Romiáš Roman.