Sokol České Heřmanice - FC Jiskra 2008 3:0 (1:0)

Dohrávkou 18. kola bylo utkání na půdě Českých Heřmanic, které jsou jedním z trojice favoritů letošní I. A třídy. Na hřišti menších rozměrů jsme se snažili hrát bojovný fotbal, což se nám do určité míry dařilo. Domácí však předváděli zajímavé kombinace, které mají jednoznačně nacvičené na tomto specifickém hřišti. Skóre bylo dlouhé minuty bez branek, až ve 26. min. naše obrana nestačila na domácího Šruta, který dostal tým Heřmanic dovedení 1:0. I přes snahu našich fotbalistů něco provést s nepříznivým výsledkem do poločasu, dokázali domácí udržet naše útočníky a do kabin se odcházelo s jednobrankovým rozdílem.

Druhý poločas začal pro nás zajímavě. Ve 48. min. dokážeme vstřelit branku, která však není pro ofsajd uznána - asi správné rozhodnutí sudích. V 69. min. pak zahrávají domácí pokutový kop za podražení pronikajícího útočníka domácích do našeho pokutového území. To zda-li byl zákrok mimo či uvnitř vymezeného území lze jen s těží posoudit. Nařízený pokutový kop domácí neproměnili. Nervozita na kopačkách Hemřanic byla patrná, ale klid do zápasu vnesl svojí druhou brankou Šrut, který v 75. min. zvýšil na 2:0. O tři minuty později pak upravil skóre domácí Bárta a zbytek utkání se pak jen dohrával z povinnosti. V dohrávce jsme tedy body nezískali a dále se musíme soustředit na nadcházející utkání, které sehrajeme na půdě vedoucího celku v Prosetíně.

Sokol České Heřmanice - FC Jiskra 2008 3:0 (1:0) Branky: 26. a 75. Šrut, 78. Bárta. Rozhodčí: Vaněk Tomáš (Choceň) - Svoboda Jan (Choceň), Frank Vojtěch (Čistá). Delegát PKFS: Gála Jaroslav (Luže). ŽK: 1:1. Diváků: 125. Stadión: České Heřmanice.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef (72. Vágner František), Zach Pavel, Kaplan Robin, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Dušek Filip (80. Zezulka Zdenek), Skoták David, Hnátnický Petr (71. Pasker Jakub), Matoulek Martin.