SK Spartak Slatiňany - FC Jiska 2008 7:0 (3:0)

A tým ke svénu nejvzdálenějšímu soupeři odcesetoval v neúplné sestavě, což byla jednou z příčin nelichotivého konečného výsledku. Utkání se odehrálo na vedlejší hrací ploše, která ani z daleka nesplňovala požadavky krajské I. A třídy. Zde je místo pro zamyšlení, zda-li STK přitupuje ke všem stejným způsobem, když povolila sehrání utkání druhé nejvyšší krajské soutěže na takovémto tankodromu. To však nemění nic na samotném výsledku, který se od první minuty jevil zcela jednoznačně. Domácí přehráli naše hráče, byli lepší ve všech činnostech a výsledek odpovídá i samotnému dění na hrací ploše. Vyloučení Petra Hnátnického z pohledu výsledku bylo velmi přísné a necitlivé, ale s tím se měli ostatní hráči srovnat. To se nestalo a sedmkrát lovit míč z branky je až příliš. Nyní je nutné co nejdříve zapomenout na tento zápas a soustředit se na další kolo, kdy doma hostíme Poličku.

SK Spartak Slatiňany - FC Jiskra 2008 7:0 (3:0) Branky: 57. a 58. Sotona, 5. Slavík J., 17. Slavík M., 41. Bakeš, 61. Borovička, 85. Semenec. Rozhodčí: Čech Karel (Opatovice nad Labem) - Pečinka Ondřej (Pardubice), Baťová Martina (Luže). Delegát PKFS: Schmeiser Kamil (Dolní Roveň). ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (37. Hnátnický P.). Diváků: 86. Stadión: Slatiňany - hr. plocha č. 2.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Halanič Radek (61. Kolbe Zdeněk), Zach Pavel, Wawrzyczek Jan, Vágner František (65. Ďuriš Martin), Dušek Josef (49. Vyšohlíd Tomáš), Hnátnický Petr, Dušek Filip, Šmolík Jiří, Roček Patrik, Skoták David.