Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Dolní Újezd/Němčice

Tentokrát se dvojzápas žáků konal na domácí půdě za krásného počasí.

Starší žáci

Svou vítěznou vlnu dokázali prodloužit starší žáci z FC Jiskry 2008 už na 3 zápasy a zůstávají tak, spolu se souklubím Heřmanův Městec/Choltice, jedinými neporaženými týmy soutěže.

Rychlý vstup do vedení zařídila již po 6 minutách Eva Hlavová, kterou ani ne po minutě následovala branka z kopaček Adama Chromka. Do poločasu stihl ještě Zdeněk Zezulka zvýšit dvěma brankami na průběžné skóre 4:0.

V druhém poločase dokázali naši žáci ovládat hru a přidat ještě další dvě branky. Celkové vítězství 6:0 nás posunulo na 2. místo v tabulce.

FC Jiskra 2008 : Dolní Újezd/Němčice 6:0 (4:0)

Branky
: 6. Hlavová Eva, 7. Chromek Adam, 29., 65. Zezulka Zdeněk, 51. Látal Jakub, 69. Dušek Filip.
Rozhodčí: Hejl Jan. Diváků: 80. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskra 2008
: Kočí Filip, Zezulka Zdeněk, Wawrzyczek Jan, Hlavová Eva, Látal Jakub, Dušek Filip, Dzura Jakub, Brůna Jan, Chromek Adam, Čermák Jakub, Falta Radek
________________________________________

Mladší Žáci

Po dvou prohrách si přáli i mladší žáci získat své první vítězství, a proto do zápasu vstoupili velmi aktivně. I když jsme si dokázali vytvořit několik slibných akcí, tak až v 22. minutě jsme se mohli po zakončení z kopaček Jakuba Látala radovat z gólu. Toho podpořil i Adam Chormek a do šaten se šlo za stavu 2:0

V druhém poločase se hned v úvodu dokázal prosadit Ondra Krejsa a zvýšil tak vedení na 3:0. Hosté ještě dokázali snížit na rozdíl jedné branky, ale na víc se nezmohli. Mladší žáci vyhráli 3:2 a mohli si užít chuť vítězství

FC Jiskra 2008 : Dolní Újezd 3:2 (2:0)

Branky: 22. Látal Jakub, 28. Chromek Adam, 33. Krejsa Ondřej; 46. Faltys Jáchym, 53. Opiela Ondřej.

Sestava FC Jiskra 2008: Kočí Filip, Brůna Jan, Chromek Adam, Kos Matěj, Krejsa Ondřej, Látal jakub, Mucha David, Novák Daniel, Pekárek Josef, Bartik Jan, Matincová Zuzana, Seidl Ondřej, Šilhavý Metoděj, Maleček Šimon, Habasová Romana