Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0)

FC Jiskra 2008 zajížděla na půdu B mužstva Jiskry Ústí nad Orlicí, kde po tvrdém souboji dokázala přivést všechny tři body. V prvním poločase byli domácí houževnatým týmem, který dělal našim hráčům značné problémy. Ovšem postupem času si naši hráči na tempo a způsob hry zvykli a herní obraz zcela vyrovnali. Branka však žádná k vidění nebyla.

Do druhého poločasu nastoupili naši fotbalisté s větším důrazem, což dělalo hráčům Ústí značné problémy. V 55. min. pak sehráli naši rozhodující situaci celého zápasu, na jejímž konci byl Šmolík, který prostřelil gólmana Krátkého - 0:1. Domácí se snažili s nepříznivým výsledkem něco změnit, ale pozorná obrana FC Jiskry nedovolila žádnému z domácích hráčů skórovat. V nervózním závěru vzniklo několik nebezpečných příležitostí ze strany Ústí B, ale skóre se již nijak nezměnilo. FC Jiskra 2008 si odváží z Ústí nad Orlicí tři body a v tabulce I.A třídy poskočila na krásné třetí místo za favorita soutěže z Libišan a za přístího našeho soupeře z Lázní Bohdaneč.

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0) Branka: 55. Šmolík. Rozhodčí: Hořínek Lukáš (Hradec nad Svitavou) - Kovář Matouš (Svitavy), Vykopal Filip (Svitavy). Delegát PKFS: Habrda Miroslav (Česká Třebová). ŽK: 0:4. Diváků: 90. Stadión: Ústí nad Orlicí.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Halanič Radek, Zach Pavel, Dvorský Dan, Ďuriš Martin, Dušek Josef, Hnátnický Martin (71. Skoták David), Hnátnický Petr (88. Dušek Filip), Vyšohlíd Tomáš, Kaplan Robin, Šmolík Jiří.