FC Libišany - FC Jiskra 2008 7:1 (5:0)

A mužstvo odcestovalo na půdu favorita soutěže do Libišan. Od samotného úvodního hvizdu sudího Kudyna bylo jasné, kdo bude diktovat tempo dnešního duelu. Domácí rychlou a přesnou kombinací nedali našim hráčům mnoho prostoru a postupem času začali navyšovat skóre, které se zastavilo na poločasových 5:0. V druhém poločasu již domácí zvolnili a přidali pouze dvě branky. My jsme zaznamenali čestný úspěch z kopaček Jirky Šmolíka. Vstřelit branku týmu Libišan se podařilo velmi málo týmům, natož s nimi bodovat. Za týden pak naše A mužstvo poměří síly na domácím stadiónu v Králíkách se Zámrskem.

FC Libišany - FC Jiskra 2008 7:1 (5:0) Branky: 6., 22., 30., 56. a 62. Kraják, 19. Záruba, 37. z PK Motyčka - 63. Šmolík. Rozhodčí: Kudyn Milan (Chrudim) - Štěpánek Pavel (Dašice), Valenta Jan (Pardubice). Delegát PKFS: Blažek Zdeněk (Sezemice). ŽK: 0:1. Diváků: 100. Stadión: Libišany.

Sestava FC Jiskry: Dostál Martin - Žabka Rudolf (46. Wawrzyczek Jan), Dvorský Dan, Makar Jaroslav, Ďuriš Martin, Skoták David (46. Zezulka Zdenek), Hnátnický Martin, Vyšohlíd Tomáš, Šmolík Jiří, Hnátnický Petr (63. Vágner František), Roček Patrik (67. Dušek Filip).