FC Jiskra B - Tatran Lichkov 4:2 (2:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 se představilo v druhém mistrovském uktání na domácí půdě v Červené Vodě, kde přivítalo nedaleký tým z Lichkova. Na utkání se přišlo podívat mnoho diváků, kteří vytvořili příjemnou fotbalovou kusilu. Hosté se překvapivě dostali do vedení, ale již v první půli dokázali domácí výsledek otočit. Po povedené druhé půli vyhráli konečným skóre 4:2. V tabulce okresního přeboru III. třídy držíme neporazitelnost a s dvanácti body okupujeme první místo.

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 4:2 (2:1) Branky: 33. Hnátnický P., 35. Kuběnka, 60. z PK Skoták, 63. Pasker - 29. Kavan, 77. z PK Merta. Rozhodčí: Tipelt Lukáš - Kolář Bohuslav, Zach Stanislav. ŽK: 1:3. Diváků: 184. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry: Revús Adam - Kolbe Zdeněk, Zach Pavel (70. Žabka Rudolf), Uhlíř Karel, Votoupal Šimon, Kuběnka Josef, Skoták David, Hnátnický Martin (52. Macek Martin), Hnátnický Petr (75. Wawrzyczek Jan), Roček Patrik (65. Bednář Miroslav), Pasker Jakub.