FC Jiskra 2008 - Svitavy B 2:0 (1:0)

Na stadiónu v Králíkách diváci shlédli další důležitou bitvu o body, kterou svedli domácí hráči s rezervou Svitav. Tabulka v sestupových patrech je stále velmi vyrovnaná a již nyní je prakticky jasné, že všechny ohrožené týmy budou bojovat o přežití v I.A třídě až do posledního kola. V tomto utkání byl k vidění vyrovnaný fotbal, který měl dobrý konec pro naše hráče. Ve 40. min. dostal Jiskru do vedení Filip Dušek, který tak vnesl určitý klid do kabiny před poločasovou přestávkou.

Vyložených brankových šancí k vidění tentokrát nebylo, i když snaha útočníků na obou stranách byla znatelná. Spousta střeleckých pokusů nebo poločancí skončilo mimo brankovou výšeč. Rozhodnutí pak přinesl sedm minut před koncem utkání kapitán týmu Tomáš Vyšohlíd, který prostřelil svitavského Poláka a zvýšil na konečných 2:0. Pro domácí velmi důležitá výhra, kterou však musí potvrdit i v následujících utkáních. Za týden odjíždí A mužstvo do Tatenic a poté doma přivítají tým z Luže.

FC Jiskra 2008 - Svitavy B 2:0 (1:0) Branky: 40. Dušek F., 83. Vyšohlíd T. Rozhodčí: Rázek Stanislav (Sezemice) - Stárek Jiří (Holice), Štancel Miroslav (Dolní Roveň). ŽK: 1:3. Diváků: 300. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Skoták David (84. Dušek Josef), Dušek Filip, Ďuriš Martin (61. Zezulka Zdenek), Matoulek Martin (8. Paskr Jakub).