FC Jiskra 2008 - Sokol Tatenice 3:2 (2:1)

Na stadiónu v Králíkách se v tomto utkání doslova bojovalo o šest bodů a pro oba celky daný zápas znamenal velmi mnoho pro další postavení v tabulce I. A třídy. Na hrací ploše se bojovalo o každý metr a četnost osobních soubojů byla stále více k vidění. Do vedení se však dostali hosté ve 24. min. brankou Wernerem, na kterou však dokázal po dvou minutách rychle zareagovat Pasker, který vyrovnal na 1:1. Do šaten odcházeli naši hráči spokojenější, když Kaplan vstřelil v 34. min. druhou branku Jiskry a upravil tak poločasový výsledek na 2:1.

Po změně stran pak znovu nechabělo koření. V 54. min. zvyšuje na 3:1 Petr Hnátnický a zdálo se, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Hosté se dostávali k naší brance pouze sporadicky, ale jiskřičku naděje vykřesali v 79. min., kdy za ruku v pokutovém území nařídil sudí pokutový kop pro Tatenice. Matador Knápek penaltu proměnil a snížil na 3:2. Více se však v utkání již neodehrálo a tak si domácí připsali do tabulky velmi důležité tři body.

FC Jiskra 2008 - Sokol Tatenice 3:2 (2:1) Branky: 26. Pasker, 34. Kaplan, 54. Hnátnický P. - 24. Werner, 79. z PK Knápek. Rozhodčí: Doskočil Radim (Letohrad) - Svoboda Jan (Choceň), Saňák Jan (Česká Třebová). ŽK: 1:3. Diváků: 120. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Zezulka Zdenek (76. Skoták David), Ježek Josef, Dvorský Dan, Hnátnický Martin, Wawrzyczek Jan (5. Hnátnický Petr - 81. Uhlíř Karel), Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Ďuriš Martin (65. Kolbe Zdeněk), Kaplan Robin (69. Roček Patrik), Pasker Jakub.