FC Jiskra 2008 - SK Polička 4:0 (2:0)

Domácí tým nastoupil k utkání s Poličkou netradičně v Červené Vodě, kde zvládl velmi důležitý záchranářský souboj a připsal si do tabulky krajské I.A třídy tři body.

Samotný úvod utkání domácím vyšel velmi dobře, když ve 12. min. pronikl do pokutového území Hnátnický a hostující obránce jej musel zastavit za cenu nedovoleného zákroku. Nařízený pokutový kop proměnil Dan Dvorský a otevřel skóre dnešního duelu - 1:0. Aktivně hrající domácí tým bojoval o každý míč, což vedlo ve 25. min. k druhé brance, kdy brankáři Ehrenbergerovi nedal šanci Hnátnický - 2:0. Polička v poločase prostřídala a snažila se s nepříznivývm výsledkem něco udělat. V této pasáži hry byli více na míči a naši obránci měli plno práce. Přesto skórovat nedokázali. Naopak z dobře rozehraného přímého kopu Duškem nalezl hlavu nabíhající Vyšohlída a ten přidal třetí branku zápasu. Skóre se na konec zmenilo ještě jednou, když na 4:0 upravil v 79. min. Pasker.

Domácí zvládli záchranářský souboj s Poličkou, ale zdaleka není konec sezóny. I nadále musí bojovat o každý bod, který se posune z nelichotivého prostředí sestupových příček.

FC Jiskra 2008 - SK Polička 4:0 (2:0) Branky: 12. z PK Dvorský, 25. Hnátnický P., 59. Vyšohlíd T., 79. Pasker. Rozhodčí: Linhart Lukáš (Chrudim) - Stírek Jiří (Holice), Lang Matyáš (Chrudim). Delegát PKFS: Halva Radek (Litomyšl). ŽK: 1:1. Diváků: 150. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin (82. Žabka Rudolf), Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Dušek Filip (79. Uhlíř Karel), Skoták David (67. Ďuriš Martin), Hnátnický Petr (73. Zezulka Zdenek), Matoulek Martin (66. Pasker Jakub).