FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 3:1 (2:0)

A mužstvo FC Jiskry 2008 vstoupilo do nového ročníku 2021/2022 výhrou nad rezervou Letohradu 3:1. Vstup do utkání vyšel domácím skvěle, když první branku FC Jiskry vstřelil již ve 4. min. Petr Hnátnický. Domácí hráči nepolevovali a využívali podpory diváků, kteří se dostavili na stadión v Králíkách v silné sestavě. Ve 30. min. se všichni radovali podruhé, když Robin Kaplan dokázal prostřelit hostujícího gólmana a zvýšil na 2:0. Tento výsledek vydržel až do konce prvního poločasu.

Druhá půle nezačala tak výrazně z naší strany jako ta první. Soupeř doslova chytil dech a značně proháněl naši obranu. Radikální ztrátu pak hosté utrpěli v 58. min., když se předčasně do sprch musel poroučet Petráček. Pozvola se však dostávali do několika slibných příležitostí. V 62. min. dokonce letohradský Černohous snížil na 2:1 a drama bylo na světě. Domácí pak znovu přidali a začali kontrolovat hru, což vyústilo v 72. min. k druhé brance Robina Kaplana - 3:1. Nyní se naši fotbalisté uklidnili a s přehledem dokráčeli k zisku prvních tří bodů v I.A třídě.

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 3:1 (2:0) Branky: 30. a 72. Kaplan, 4. Hnátnický P. - 62. Černohous. Rozhodčí: Frank Vojtěch (Čistá) - Kerhát Patrik (Žichlínek), Papežík Jakub (Kunčina). Delegát PKFS: Schmeiser Kamil (Dolní Roveň). ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (58. Petráček). Diváků: 250. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Dostál Martin - Halanič Radek (80.Jireš Karel), Dvorský Dan, Zach Pavel, Ščambura Maxmilián, Roček Patrik (86.Kolbe Zdeněk), Ježek Josef, Dušek Josef (78.Hnátnický Martin), Hnátnický Petr (51.Ďuriš Martin), Vyšohlíd Tomáš, Kaplan Robin (90.Hlava Jiří).