FC Jiskra 2008 - FC Libišany 2:9 (0:2)

Do Králík přicestoval tým Libišan, který suverénním způsobem vede a vyhraje I.A třídu Pardubického kraje. Daná konfrontace našeho týmu se soupeřem ukázala, jaký je skutečný rozdíl mezi celkem plným hráčů, jenž prošli vyšší soutěže a skutečnou výkonností A třídy. V prvním poločase se nám dařilo do určité míry držet se soupeřem krok, ale v druhém poločase to byla spíše jízda, kdy se všichni naši hráči těšili na konec utkání. Vysoká porážka není od Libišan ničím vyjímečným, protože v tomto ročníku vysokými výhrami ukázali mnoha soupeřům svoji sílu. Ovšem i z tohoto zápasu je potřeba si vzít ponaučení, zkušenosti a určitě musíme zmínit i dva naše povedené zásahy Kromíchala a Kaplana, kteří zmírnili konečné vysoké skóre zápasu.

K poslednímu utkání pak odjíždíme v sobotu 18. června 2022 do Zámrsku, kde je utkání na programu od 17:00 hod.

FC Jiskra 2008 - FC Libišany 2:9 (0:2) Branky: 49. Kromíchal P., 63. z PK Kaplan - 25., 82., 83. a 90. Kraják, 35. Bořke, 57. Fidra, 78. Bukač, 80. vlastní (Ježek J.), 86. Motyčka. Rozhodčí: Depeš Michal (Libchavy) - Tipelt Lukáš (Lanškroun), Jílková Barbora (Rudoltice). ŽK: 2:1. Diváků: 275. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk (83. Uhlíř Karel), Zach Pavel, Ježek Josef, Ďuriš Martin (68. Žabka Rudolf), Dvorský Dan (79. Roček Patrik), Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš (83. Koreň Jan), Hnátnický Petr (46. Hnátnický Martin), Kaplan Robin, Kromíchal Petr.