FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 0:0 (0:0)

Desáté kolo okresního přeboru III. třídy přineslo místní derby, kdy do Červené Vody přicestoval sousední tým z Boříkovic. Před slušnou diváckou návštěvou se čekalo zajímavé utkání, které však mnoho příznivců nepotěšilo, jelikož žádná branka k vidění nebyla.

První poločas zahájila domácí Jiskra očekávaným náporem, kterému však hosté dokázali bez větších problémů čelit. První vyloženou příložitost pohnout se skóre zápasu měl Petr Hnátnický, který svojí tvrdou střelou brankáře Boříkovic nepřekvalip. V dalších minutách se dobrých zakončení dostával Patrik Roček, ale on nedokázal míč dostat do hostující brány. Největší příležitostí první půle byla akce ve 40. min., kdy se po levé straně uvolnil Roček, jenž přihrál neobsazenému Martinu Ďurišovi, který až nepochopitelně nedostal míč do prázné brány. V posledním možném okamžiku mu skluzem míč odkopl na roh gólman Priesol.

Druhá půle již mnoho zajímavého nepřinesla. Hra se odehrávala ve střední části hrací plochy a i když se domácí dostávali na dostřel hostujíc brány, nikdy necílili přesně. V závěru pak přišlo několik rohových kopů za sebou, ale ani z těchto situací branka nepadla. A jak se říká, kdybychom hráli do půlnoci, gól dnes nikdo neuvidí. Obě mužstva se tak rozešla v tomto utkání s remízovým výsledkem 0:0.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 0:0 Rozhodčí: Lichtenberk Radek (Rudoltice) - Šilar Pavel (Lubník), Kerhát Patrik (Žichlínek). ŽK: 3:2. Diváků: 160. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Jireš Karel, Žabka Rudolf (59. Vágner František), Ščambura Maxmilián, Ščambura Matěj, Dvořáček Vojtěch, Dzura Jakub (73. Ptáček Jan), Hnátnický Petr (65. Chaloupecký David), Ďuriš Martin (46. Uhlíř Karel), Zezulka Zdenek, Roček Patrik (41. Bednář Miroslav).