FC Jiskra 2008 B - Fotbal Žichlínek B 5:2 (1:2)

Přestože začal duben, do oblasti Červené Vody se vrátila zima. Dobrá práce pořadatelů však umožnila sehrát utkání na trávníku, který nebyl nebezpečný pro samotné hráče a tak B mužstvo FC Jiskry mohlo přivítat B tým Žichlínka. Brzké vedení zásluhou střelce Paskera však mělo v prvním poločase hořkou příchuť. Nejenže Filip Matoulek neproměnil nařízenou penaltu, ale hosté dokázali do poločasové přestávky otočit skóre utkání na 1:2.

Šok, kterým si prošli naši hráči, měl naštěstí pozitivní účinky. V druhém poločase domácí předváděli zcela jiný fotbal, který vedl postupně nejen k vyrovnání, ale také k otočení výsledku a nakonec až k navyšování skóre, které se zastavilo na konečných 5:2. Uznání za toto utkání zaslouží matador týmu Kuba Pasker, který vstřelil čtyři branky a pomohl svým výkonem k zisku tří bodů do tabulky okresního přeboru III. třídy.

Za týden naše B mužstvo zajíždí na hřiště menších rozměrů do Helvíkovic, kde se utká s místním sokolem v sobotu 9. dubna 2022 od 15:30 hod.

FC Jiskra 2008 B - Fotbal Žichlínek B 5:2 (1:2) Branky: 6., 53. z PK, 57. a 84. Pasker, 76. Zezulka - 42. Hrabáček, 44. Štochl. Rozhodčí: Tipelt Lukáš (Lanškroun) - Lichtenberk Radek (Rudoltice), Šimko Petr (Letohrad). ŽK: 1:2. Diváků: 60. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Matoulek Filip, Uhlíř Karel, Jireš Karel, Žabka Rudolf (74. Ptáček Jan), Ščambura Maxmilián, Koreň Jan (67. Pirkl Jiří), Zezulka Zdenek (77. Kuběnka Matyáš), Halanič Radek, Ježek Martin (11. Bednář Miroslav), Pasker Jakub.