FC Jiskra 2008 B - FK Kerhartice 0:2 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 sehrálo ve sváteční den 28. září vložené utkání s týmem z Kerhartic. Ty patří ke spolufavoritu soutěže s Chocní B, což potvrdili i v tomto utkání. Hosté zaskočili naše hráče houževnatou, přesnou a rychlou hrou, na kterou jsem nemohli po dlouhé minuty najít recept. V 18. min. pak dokázal Kerhartice dostat do vedení 0:1 Kaplan a pro naše fotbalisty bylo hodně těžké reagovat na nepříznivý stav. I přes všechnu snahu o vyrovnání opět přesně míří hosté, když v 53. min. zvyšuje na 0:2 Motl. I když času na zvrat skóre bylo poměrně dost, nepodařilo se prakticky nic. B mužstvo tak prohrává podruhé v tomto ročníku. O víkendu nás pak čeká utkání v nedalekém Těchoníně.

 

FC Jiskra 2008 B - FK Kerhartice 0:2 (0:1) Branky: 18. Kaplan, 53. Motl. Rozhodčí: Doskočil Radim (Letohrad) - Tipelt Lukáš (Lanškroun), Šilar Pavel (Lubník). ŽK: 0:1. Diváků: 102. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Žabka Rudolf (77. Matoulek Filip), Uhlíř Karel, Jireš Karel, Ščambura Maxmilián, Musil Pavel (22. Dušek Filip), Ptáček Jan (55. Ježek Martin), Wawrzyczek Jan, Hlava Jiří (63. Remiáš Roman), Vyšohlíd Tomáš, Pasker Jakub.