FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 5:1 (3:0)

Domácí tým přivítal celek Kunvaldu, který se v současné době krčí na předposledním místě tabulky okresního přeboru III. třídy. Hráči domácí Jiskry od prvních minut nic nepodcenili a začali předvádět svoji aktivní, rychlou a nápaditou hru. Ta přinesla první ovoce již v 16. min., kdy se prosadil Kuba Dzura - 1:0. Ve 30. min. pak zvyšuje na 2:0 Ruda Žabka, který svojí pohotovou střelou zaskočil gólmana Kopeckého. Jiskra pokračovala dále v zajímavých akcích. Osm minut před poločasovým hvizdem sudího napřáhl z hranice pokutového území Martin Ježek a zvýšil již na 3:0. S tímto výsledkem se odcházelo do kabin.

Druhý poločas začal z naší strany trochu vlažněji, což umožnilo hostům z Kunvaldu prověřit pozoronost Martina Matoulka v brance. Přesto komplikaci nepřipustil a naopak jsme to byli my, kdo zvyšoval skóre. V 51. min. se velmi dobře zorientoval před hostující brankou Míra Bednář, který dorazil míč za záda Kopeckého - 4:0. Pět minut trvalo, než se prosil hlavou i Filip Matoulek, který vstřlil braku na pověstného bůra. V 60. min. pak po zahrání rukou nařídil sudí Kerhát přímý volný kop proti naší brance. K míči se postavil Vanický, který povedenou střelou snížil na 5:1. I když do konce bylo ještě 30 minut, fotbal pozvolna upadal na výkonnosti a spíše se zápas jen dohrával. Další branky se diváci již nedočkali a tak domácí vyhráli s jistotou 5:1.

FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 5:1 (3:0) Branky: 16. Dzura, 30. Žabka, 37. Ježek M., 51. Bednář, 56. Matoulek F. - 60. Vanický. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Žichlínek). ŽK: 1:1. Diváků: 78. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Matoulek Martin - Matoulek Filip, Ščambura Maxmilián, Vágner František, Žabka Rudolf, Ježek Martin, Zezulka Zdenek (72. Ďuriš Martin), Remiáš Roman, Musil Pavel (66. Hlava Jiří), Dzura Jakub (57. Ptáček Jan), Bednář Miroslav.