FC Jiskra 2008 B - 1. FC Žamberk B 2:0 (1:0)

Posledním utkáním se B mužstvem Žamberka na domácím stadiónu uzavřela Jiskra B podzimní sezónu. Za týden ještě odehrají utkání v Kunvaldu a pak již přijde dlouhá zimní přestávka. V utkání se Žamberkem B jsme vstoupili do utkání velmi dobře, když síť hostí rozvlnil již v 6. min. Max Ščambura - 1:0. Žamberk se v dalších minutách dostával do zajímavých herních kombinací, které však efektivně hostujíc hráči nezakončili. Značně se bojovalo o střed hrací plochy, kdy chvilku každý tým tahal pilku. Další branka však k vidění nebyla.

Po změně stran herní projev pokračoval ve stejném duchu, jako v první pětačtyřiceti minutovce. Brankáři na obou stranách dokázali předvést velmi dobré výkony, čímž znemožnili navýšení skóre utkání. Rozhodnutí utkání pak přišlo v samotném závěru, když v 85. min. dokazal vstřelit druhý gól David Chaloupecký a upravil na konečných 2:0. Domácí se tak rozloučili s početným hledištěm výhrou 2:0 a vyšplhali se na průběžnou třetí příčku tabulky okresního přeboru III. třídy.

FC Jiskra 2008 B - 1. FC Žamberk B 2:0 (1:0) Branky: 6. Ščambura M., 85. Chaloupecký. Rozhodčí: Machka Jonáš (Damníkov) - Němeček Lukáš (Dolní Čermná), Hejl Jan (Králíky). ŽK: 3:2. Diváků: 250. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Kolbe Zdeněk, Uhlíř Karel, Ščambura Matěj, Ščambura Maxmilián (83. Ptáček Jan), Dvořáček Vojtěch (75. Bednář Miroslav), Dzura Jakub (85. Kos Matěj), Ďuriš Martin (66. Chaloupecký David), Pasker Jakub, Vágner František, Roček Patrik (87. Wawrzyczek Jan).