AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B 2:4 (1:2)

Poslední utkání tohoto roku zvládlo B mužstvo vítězně, když dokázalo přivést plný počet bodů z hřiště v Kunvaldu. Velmi malý hrací prostor byl pro naše hráče komplikací, ale poradili si s ní velmi dobře. Skóre se otevřelo v 9. min., kdy prostřelil domácího gólmana Mía Bednář - 0:1. Na jeho branku návazal o čtyři minuty později Kuba Pasker - 0:2. Domácí pak dokázali využít jednu ze svých zajímavých šancí a snížili zásluhou Křena na 1:2. Po změně stran se delší dobu skóre neměnilo. Šancí na obou stranách postupně přibývalo. V 68. min. pak Max Ščambura zvyšuje rozdíl skóre opět o dvě branky a upravuje na 1:3. V 75. min. pak definitivně o výsledku rozhodne Patrik Roček, který zvýšil na 1:4. Domácím se podařilo druhou brankou Křena snížit na 2:4, ale to bylo v tomto utkání vše.

Tým FC Jiskry B skončil po podzimní části sezóny na druhém místě tabulky okresního přeboru III. třídy se ziskem 25ti bodů. První místo patří týmu z Dolní Čermné, kterému se podařilo získat o tři body více.

AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B 2:4 (1:2) Branky: 30. a 77. Křen - 9. Bednář, 13. Pasker, 68. Ščambura Max., 75. Roček. Rozhodčí: Diblík Martin (Sopotnice) - Pinkava Lukáš (Libchavy), Ondráš Jakub (Česká Třebová). ŽK: 2:2. Diváků: 30. Stadión: Kunvald.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Koleb Zdeněk, Uhlíř Karel, Ščambura Matěj, Ščambura Maxmilián, Dvořáček Vojtěch, Dzura Jakub (87. Kočajda Josef), Ďuriš Martin (63. Ptáček Jan), Bednář Miroslav (63. Kos Matěj), Pasker Jakub, Roček Patrik (75. Krejsa Ondřej).