TOPlist

Mistrovské utkání dorostu
FC Jiskra - Fotbal Žichlínek 4:2 (1:0)

Posledním mistrovským utkání celkého klubu byl zápas domácích dorostenců s týme z Žichlínka. V tomto naši hráči vyhráli 4:2 a udělali tak příjemno tečku za uplynulou podzimní částí sezóny.

Odložené utkání 12.kola krajské I.třídy sehrál domácí dorost s týmem Žichlínka. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný zápas, který narušila pouze branka v podání Vrnera z 15.min.

V druhém poločase pak domácí přece jen dominovali na hrací ploše, když se rozhořel i střelecký půst. V 57.min. dostal ideální míč na kopačky Bula a pohodlně zvýšil na 2:0. Zdálo se, že body jednoznačně zůstanou v Králíkách, ale hosté přece jen vývoj zápasu zdramatizovali. V 60.min. se prosadil Šilar a snížil na 2:1. Prakticky z dalšího útoku pak přišel pokutový kop, který stejný hráč s jistotou proměnil a vyrovnal stav utkání na 2:2. Naši hráči se probudili a snaha o vstřelení branky byla místy až enormní. V 76.min. pak přišla penalta i na naší straně. Tu proměnil Dvorský z rázem jsme znovu vedli 3:2. Gólovou tečku za zápasem vytvořil v 85.min. M.Ďuriš, který stanovil výsledek utkání 4:2.

Dorost FC Jiskry 2008 přezimuje na čtvrtém místě tabulky se ziskem 19ti bodů.

FC Jiskra 2008 - Fotbal Žichlínek 4:2 (1:0) Branky: 15.Verner, 57.Bula, 76.z PK Dvorský, 85.Ďuriš Mar. - 60.a 62.z PK Šilar. Rozhodčí: Jelínek Jiří (Lanškroun). ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (50.Košárek). Diváků: 20. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Dostál Martin - Antl Daniel, Dvorský Dan, Tomek Luboš, Hejkrlík Matěj, Wanča Václav, Malý Martin, Ďuriš Martin, Antl Richard (63.Žabka Rudolf), Verner Kristián, Bula Vladimír.

Sestava Žichlínka: Špatenka Jan - Košárek Martin, Suchomel Roman, Zemach Tadeáš, Šilar Matěj, Pecháček Ladislav, Boščík Matěj, Boščík Daniel, Fiedler Lukáš, Parent Matěj, Skála Stanislav.