TOPlist

seznam alb


datumnázev albaautorpočet fotek
18.6.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Brandýs nad Orlicí hh 36
18.6.2016 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Jaroměřice/Jevíčko hh 31
12.6.2016 Mistrovské utkání muži Dolní Dobrouč - FC Jiskra B hh 41
11.6.2016 Mistrovské utkání mužů FC Jiskra A - Jablonné n.O. hh 33
5.6.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rybník hh 30
4.6.2016 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Rybník hh 20
29.5.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra A - Libchavy hh 40
21.5.2016 Mistrovské utkání muži Těchonín - FC Jiskra B hh 40
8.5.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Kerhartice hh 32
7.5.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra - Řetová hh 37
30.4.2016 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Tatenice hh 13
30.4.2016 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Vraclav/Zámrsk hh 18
30.4.2016 Mistrovský turnaj Bambiny Žichlínek hlavka 5
16.4.2016 Mistrovké utkání muži FC Jiskra B - Mistrovice hh 22
16.4.2016 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Polička B hh 21
16.4.2016 Mistrovský turnaj starší přípravky Červená Voda hh 31
3.4.2016 Mistrovské utkání FC Jiskra B - Boříkovice hh 6
2.4.2016 Mistrovské utkání dorostu FC - Kunčina hh 12
27.3.2016 Mistrovské utkání FC Jiskra A - Horní Újezd hh 17
10.10.2015 Turnaj starší přípravky Červená Voda hh 10
4.10.2015 Mistrovské utkání muži B FC Jiskra - Těchonín hh 8
3.10.2015 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Žichlínek hh 6
19.9.2015 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Žichlínek hh 8
19.9.2015 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Morašice/Dolní Újezd hh 7
10.9.2015 Létající trenéři KFS v Červené Vodě hh 22
5.9.2015 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Sopotnice hh 9
5.9.2015 Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Jablonné n.O. hh 15
23.8.2015 Mistrovské utkání mužů FC Jiskra B - Rudoltice hh 12
23.8.2015 Mistrovské utkání dorost FC Jiskra - Tatenice hh 13
16.8.2015 Mistrovské utkání FC Jiskra A - Verměřovice hh 21
15.8.2015 Mistrovské utkání Boříkovice - FC Jiskra B hh 37
13.6.2015 Mistrovské utkání muži Boříkovice - FC Jiskra B hh 44
7.6.2015 Mistrovské utkání starší žáci Tatenice - FC Jiskra JM 4
7.6.2015 Mistrovské utkání dorostu FC - Kunčina/Mladějov hh 15
6.6.2015 Mistrovské utkání mužů FC B - Sloupnice hh 11
31.5.2015 Fotbalová školička - poločasové představení hh 12
31.5.2015 Mistrovské utkání FC Jiskra - Polička B hh 20
27.5.2015 Mistrovské utkání muži Rudoltice - FC Jiskra B hh 9
23.5.2015 Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Brandýs nad Orlicí hh 18
23.5.2015 Turnaj starší přípravky Červená Voda hh 25