Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 0:6 (0:3)

FC Jiskra 2008 B odecestovala k nedalekému soupeři do Těchonína, kde chtěla plně bodovat a předvést nápaditý, útočný a zajímavý fotbal. Všechny tyto atributy se dají hodnotit jako splněné. Domácí tým si velmi brzy vlatní brankou zkomplikoval vývoj utkání, což našim barvám značně pomohlo. Do kopaček našich hráčů vstoupila jistota a klid. Postupem času pak přidali v první půli dvě branky Zezulka a Dušek, což prakticky znamenalo, že dnešní výsledek již není o vítězi, ale o výši skóre. Nápaditost ve hře se přenesla i do druhého poločasu, kde střelecky exceloval kapitán Pasker. Díky jeho dvěma přesným zásahům a brance Filipa Matoulka dokázala FC Jiskra B vyhrát vysoko 0:6. V následujícím kole máme volný los a poslední utkání podzimní části sezóny sehrajeme v místním derby na půdě Boříkovic v sobotu 23.10.2021 od 14:30 hod.

Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 0:6 (0:3) Branky: 65. a 77. Pasker, 7. vlastní branka (Šponar), 16. Zezulka, 38. Dušek F., 68. Matoulek F. Rozhodčí: Kodýtek Tomáš (Vysoké Mýto). ŽK: 3:2. Diváků: 110. Stadión: Těchonín.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Žabka Rudolf (63. Ptáček Jan), Ščambura Maxmilián, Jireš Karel, Chaloupecký Patrik (57. Ježek Martin), Wawrzyczek Jan, Remiáš Roman (67. Matoulek Filip), Ďuriš Martin (67. Bednář Miroslav), Dušek Filip, Pasker Jakub, Zezulka Zdenek.