Sokol Tatenice B - FC Jiskra 2008 B 3:1 (2:0)

Tatenický stadión prošel značnou rekonstrukcí a našemu B týmu se dostalo té pocty, že sehrálo na zbrusu novém trávníku první utkání. Bohužel, radost dnešní zápas přinesl domácímu celku, který dokázal vyhrát 3:1. Domácí tým byl především v prvním poločase mnohem aktivnější než naši hráči. Ve 25. min. pak domácím pomohl zákrok Martina Ježka v pokutovém území, za který sudí Hájek nařídil správně pokutový kop. Domácíjí Jednoróg jej proměnil - 1:0. Ani tento gól však příliš naše hráče neprobral a i nadále se nám nedaří především v kombinaci. Další chyba pak přichází v závěru prvního poločasu, kterou potrestal Rotter a zvýšil již na 2:0.

Po změně stran se obraz hry přece jen zlepšil a nyní hrajeme konečně vyrovnanou partii se soupeřem. Na další branky se ovšem čekalo až do samotného závěru. V 88. prakticky rozhodl o domácích třech bodech Tareš, jenž zvýšil na 3:0. Náš jediný úspěch přišel v 90. min., kdy chytrým obloučkem dostal míč za záda domácího gólmana Herzoga Martin Ďuriš a snížil na konečných 3:1.

Sokol Tatenice B - FC Jiskra 2008 B 3:1 (2:0) Branky: 25. z PK Jednoróg, 42. Rotter, 88. Tareš - 90. Ďuriš. Rozhodčí: Hájek Michal (Svitavy) - Šilar Pavel (Lubník), Kaplan Luděk (Damníkov). ŽK: 1:1. Diváků: 120. Stadión: Tatenice.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Ďuriš Martin, Pirkl Jiří (70. Dušek Filip), Musil Pavel, Ptáček Jan (62. Matoulek Filip), Remiáš Roman (70. Hnátnický Petr), Bednář Miroslav (62. Roček Patrik), Ježek Martin.