FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:3 (0:1)

A mužstvo nestačilo na dalšího soupeře I. A třídy, když doma podlehlo týmu z Dolního Újezdu. Vstup do utkání začal katastroficky, když z vhozeného autu ztrácíme míč a ten pohodlně již v 2. min. vstřelí hostující Krivák do naší brány - 0:1. V dalších momentech varovnáváme hru, ale do žádné vyložené šance se nedostáváme. Obrana dokáže eliminovat tlak hostí a tak do kabin se odchází za stavu 0:1.

Druhý poločas i přes veškerou snahu našich hráčů opět prohráváme. V koncovce se nám nedaří a naopak inkasujeme v 63. min. z kopaček Dvořáka - 0:2. Tato branka zlomila naše jakékoli snahy otočit výsledek. V závěru pak hosté přidávají branku Jirečkem na 0:3, který tak definitivně rozhodne o skutečnosti, že třo body z tohoto zápasu odjíždí do Dolního Újezdu.

FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:3 (0:1) Branky: 2. Krivák, 63. Dvořák, 81. Jireček. Rozhodčí: Jan Saňák (Česká Třebová) - Radim Doskočil (Letohrad), Tomáš Kodýdek (Vysoké Mýto). ŽK: 3:0. Diváků: 260. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Zezulka Zdenek, Vyšohlíd Tomáš, Ježek Josef, Zach Pavel, Halanič Radek (71. Vágner František), Hnátnický Martin (27. Matoulek Martin), Šmolík Jiří, Dušek Filip (68. Wawrzyczek Jan), Skoták David (75. Roček Patrik), Hnátnický Petr (56. Ďuriš Martin).