FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 2:7 (1:5)

A mužstvo prošlo velkou zkouškou, když na trávník do Červené Vody přicestovalo posílené mužstvo hráči širšího kádru A týmu z Ústí nad Orlicí. A na vývoji utkání to bylo od úvodních minut patrné. Snad mimo první pětiminutovky, kdy domácí dokázali vymyslet několik zajímavých akcí převzalo režii zápasu hostující mužstvo. Skóre otevřel v 11. min. Krátký, na kterého navázal ve 22. Šfaránek. Snížení Jirky Šmolíka na 1:2 byla pouze kosmetická úprava. Hosté postupně navyšovali skóre až na poločasových 1:5.

O vítězi utkání bylo prakticky rozhodnuto, ale přesto jsme se snažili s nepříznivých vývojem něco udělat. To se však příliš nedařilo, jelikož hosté byli lepší ve všech herních činnostech. V druhém poločase branek již tolik nepadlo, což bylo způsobeno volnějším přístupem k samotné hře z obou stran. Na mokrém terénu se nechtěl nikdo zranit, obzvláště, když výsledek byl rozhodnut. Naši druhou branku pak zaznamenal na konci Kuba Pasker a udělal tak tečku za tímto zápasem - 2:7.

FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 2:7 (1:5) Branky: 24. Šmolík, 85. Pasker - 32., 41., 52. a 81. Pinkava, 11. Krátký, 22. Šafránek, 33. Tchanturia. Rozhodčí: Mrázek Aleš (Chroustovice) - Bouz Tomáš (Luže), Kopecký Tomáš (Chrudim). Delegát PKFS: Pavlas Jiří (Červená Voda). ŽK: 0:4. Diváků: 206. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk (22. Kromichal Karel), Dvorský Dan (46. Hnátnický Martin), Ježek Josef, Vágner František, Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Kaplan Robin, Hnátnický Petr (55. Skoták David), Pasker Jakub, Ďuriš Martin.