FC Jiskra 2008 B - Sokol Verměřovice 2:3 (1:3)

B tým poprvé v tomto soutěžním ročníku prohrál, když v domácím prostředí nestačil na tým z Verměřovic. Pro konečný výsledek se stalo fatálním selhání našich hráčů během prvního poločasu, kdy jsme po hrubých chybách třikrát inkasovali. V závěru prvního poločasu dokázal upravit nepříznivý výsledek brankou na 1:3 Kuba Pasker, což byl jediný pozitivní moment z první půle zápasu. Po změně stran se projev naší hry značně zlepšil. V 50. min. pak přidal svoji druhou branku Kuba Pasker a snížil na 2:3. Byl to však moment, na který nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal navázat, a proto se zrodila překvapivá porážka našeho B mužstva.

FC Jiskra 2008 B – Sokol Verměřovice 2:3 (1:3) Branky: 44. a 50. Pasker – 7. a 36. Sklenář, 15. Černohous. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Žichlínek) – Jílková Barbora (Rudoltice), Šilar Pavel (Lubník). ŽK: 2:4. Diváků: 98. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin – Ščambura Matěj (68. Bednář Miroslav), Ščambura Maxmilián, Žabka Rudolf (77. Roček Patrik), Ježek Martin (35. Jireš Karel), Dzura Jakub, Zezulka Zdeněk, Ptáček Jan (46. Dvořáček Vojtěch), Ďuriš Martin, Pasker Jakub, Vágner František.