FC Jiskra 2008 B - Baník Staré Město pod Sněžníkem 8:10 (3:2)

Asi dlouho bychom museli hledat, než bychom v historii našeho fotbalu nalezli takový výsledek, který se zrodil v rámci přípravného utkání v Červené Vodě s týmem ze Starého Města. V prvním poločase padlo celkem pouze pět branek, ale to co přinesla ta druhá je skoro až neuvěřitelné. Jakoby se hrálo bez gólmanů, ale ti v utkání skutečně byli a dělali na obou stranách co mohli. Vysoké skóre jde tedy spíše na vrub oběma obranám. Hosté dokázali domácím uštědřit pověstnou desítku, i když stav skóre byl nakonec poze o dvě branky.

FC Jiskra 2008 B - Baník Staré Město pod Sněžníkem 8:10 (2:3) Branky FC: 35., 41. a 52. Pasker, 75. a 81. Šmolík, 11. Kromíchal, 46. Matoulek M., 76. Kaplan. Rozhodčí: Saňák Jan (Česká Třebová) - Hejl Jan, Stolín Václav. ŽK: 0:0. Diváků: 50. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Bednář Miroslav - Zezulka Zdenek, Skoták David, Jireš Karel, Ščambura Maxmilián, Kaplan Robin, Dušek Josef, Wawrzyczek Jan, Ptáček Jan, Kromíchal Petr, Pasker Jakub. Dále střídali: Matoulek martin, Musil Pavel, Remiáš Roman, Dušek Filip, Matoulek Filip, Šmolík Jiří.