FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč

Po dlouhém čekání se rozjela soutěž, konkrétně Krajský přebor mladších a starších žáků skupiny B, ve které už třetí sezónu začala i FC Jiskra 2008.

Utkání starších žáků začalo rychloakcemi jak na jedné, tak na druhé straně. Po 12ti minutách byl stav příznivý pro domácí a to 3:1 po hattriku Adama Chromka. Do konce prvního poločasu se stihlo vstřelit ještě dalších pět branek a půlilo se za stavu 6:2 pro domácí FC Jiskru 2008. Ve druhém poločase se povedlo stav skóre navýšit na plný tucet a starší žáci vyhráli konečným výsledkem 12:3, což je velmi povedený vstup do sezóny.

Utkání mladších žáků nevypadalo tak jednoznačně. Začátek domácím nevyšel podle představ, možná i z toho důvodu, že víc než polovina hráčů se potřebovala adaptovat na velké hřiště. Ovšem domácí tvrďáci se po první obdržené brance pozvedli a první půlka skončila nerozhodně 2:2. Druhá půlka už byla pod taktovkou domácích a letní příprava se opět ukázala, jako krok správným směrem. Utkání skončilo 8:4 a i pro mladší žáky to byla velice příjemná neděle.