Mistrovské utkání dorostu

 I v dalším ročníku 1. třídy dorostu se spojily týmy 1. FC Žamberk a FC Jiskry 2008 v souklubí a bojují tak společně o vítězství v soutěži.První zápas dopadl z pohledu domácích na jedničku. 

Po úvodním tlaku hostí se i naše souklubí dokázalo dostat do slibných šancí a postupně začalo zápas ovládat. První branka padla po krásné akci Kaplana, který přihrál Radimu Duškovi, který skóroval do odkryté branky. Do šaten se šlo s vedením 1:0.

V druhé půli vstřelil branku střídající Masopust, který zakončil opět po krásném centru Kaplana. Snížení a zdramatizování zápasu se dočkali i hosté, když v nepřehledné situaci zakončoval Bartoš. Až do 85. minuty musel Kaplan čekat na gól, který v 89. minutě doplnil i druhým a zápas skončil výhrou 4:1.

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Horní Újezd/Morašice 4:1 (1:0). Rozhodčí: Bednář František. ŽK: 2:3. Stadión: Králíky. Diváků: 75.

Sestava 1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008: Gottwald Dominik; Jedlička Lukáš, Žabka Rudolf, Dušek Radim (K), Kaplan Robin, Girga Robert, Malý Martin, Janovec Jakub , Císař Jakub, Kubíček Jakub, Indrák Damian; Masopust Ondřej.