FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 3:1 (2:1)

Nový ročník okresního přeboru III. třídy zahájilo B mužstvo FC Jiskry 2008 utkáním na domácí půdě proti nedalekému Těchonínu. Na hráčích bylo patrné, že se jedná o úvodní zápas sezóny a někteří se musí více sžít s nastoleným herním systémem. Domácí se pozvlna dostávali do zakončení, ale první branka byla k vidění až ve 28. min., kdy se prosadil Bednář a otevřel skóre dnešního duelu. Ve 41. min. se ke slovu dostali i hosté, kteří vyrovnali Turnerem na 1:1. Když se zdálo, že do kabin budou oba týmy odcházet za nerozhodného stavu, v poslední minutě tzv. šatňákem strhl vedení na naši stranu Dušek - 2:1.

V druhém poločase pak tempo hry mírně opadlo. Vyložených šancí příliš mnoho nepřibývalo a jediným významnějším momentem byla branka Pirkla, který prakticky rozhodl o konečném výsledku. FC Jiskra B tak vstoupila vítězně do nového ročníku a do tabulky si připsala první tři body.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 3:1 (2:1) Branky: 28. Bednář, 45. Dušek F., 71. Pirkl - 41. Turner. Rozhodčí: Kodýdek Tomáš (vysoké Mýto). ŽK: 0:1. Diváků: 150. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Vintr Petr - Matoulek Filip, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (83. Roček Patrik), Pirkl Jiří (83. Ďuriš Martin), Bednář Miroslav (65. Remiáš Roman), Musil Pavel, Ptáček Jan, Dušek Filip (61. Ježek Martin), Zezulka Zdenek, Vágner František.